https://twitter.com/aji_no_suke/status/2038149726810575284
433 перегляда

個人的に「大哥(ダーゴー)」はどうしてもチャイニーズマフィア感を覚えてしまうんですよね。

Завантажено 2 місяців тому

https://twitter.com/aji_no_suke/status/2038149726810575284