https://twitter.com/shohosandaisuki/status/2030041985386697089
501 перегляда

ホワイトデーにマシュマロを贈るのはあまりいい意味ではないらしい。

Завантажено 3 місяців тому

https://twitter.com/shohosandaisuki/status/2030041985386697089